Welkom op de pagina waar we misschien wel het meest trots op zijn; onze ScanCoveryTrial 2020 deelnemers! Klik op een team om er achter te komen wie het zijn. Bekijk hun type auto, welk goed doel ze eventueel gekoppeld hebben aan hun ScanCoveryTrial deelname en door wie ze allemaal gesteund worden. De meeste teams zijn een vol jaar bezig met alle voorbereidingen wat vaak resulteert in de meest mooie teampresentaties.

Sorteer op:

Mission Possible 1

Rijders
Martin Boeije en Christine Boeije-Joosse
Plaats
Waalwijk (Nederland)
Meer over: Mission Possible 1
1

Hoogvliegers 3

Rijders
Cor van Aalst en Thom Verklei
Plaats
Brakel (Nederland)
Meer over: Hoogvliegers 3
2

Team EventZ

Rijders
Rene Huijbregts en Sebastiaan Huijbregts
Plaats
Drunen (Nederland)
Meer over: Team EventZ
3

SV1

Rijders
Richard de la Combe en Lorenzo de la Combe
Plaats
Kampen (Nederland)
Meer over: SV1
4

Snow Viking 2

Rijders
Jim Hoogervorst en n.n.b.
Plaats
Emst (Nederland)
Meer over: Snow Viking 2
5

Snow Viking 3

Rijders
René Derks en Henry Last
Plaats
Kampen (Nederland)
Meer over: Snow Viking 3
6

Hoogvliegers 1

Rijders
Peter Homan en Jason Vedder
Plaats
Wilnis (Nederland)
Meer over: Hoogvliegers 1
7

Polderboys

Rijders
Victor van Zanten en Rick Stammes
Plaats
Nieuw-vennep (Nederland)
Meer over: Polderboys
8

Allesrondomautos.nl

Rijders
Xavier Ottens en Fulco Assendelft
Plaats
Vlaardingen (Nederland)
Meer over: Allesrondomautos.nl
9

Team Medusa

Rijders
Hans Vermoolen en Nicolette Vermoolen
Plaats
Oosterhout (Nederland)
Meer over: Team Medusa
10

InterGarant

Rijders
Eric Houtman en Linda Klaver
Plaats
Ridderkerk (Nederland)
Meer over: InterGarant
11

Greenfox

Rijders
Jan Groeneveld en Jeannette Groeneveld
Plaats
Werkendam (Nederland)
Meer over: Greenfox
12

De Scrant

Rijders
Jan van Looijengoed en Monique van Looijengoed
Plaats
Westervoort (Nederland)
Meer over: De Scrant
13

Ulvenwood

Rijders
Arjan Gentenaar en Karin Gentenaar
Plaats
Ulvenhout (Nederland)
Meer over: Ulvenwood
14

Reaching the Artic

Rijders
Rolf Gelissen en Niels Koekkoek
Plaats
Rotterdam (Nederland)
Meer over: Reaching the Artic
15

Classic Toyota Team

Rijders
Raf Evers en Tim Luyten
Plaats
Aarschot (België)
Meer over: Classic Toyota Team
16

Verkeersonderwijs.nl

Rijders
Gerwin Bult en Robbert Volker
Plaats
Hall (Nederland)
Meer over: Verkeersonderwijs.nl
17

Koenen de echte bakker

Rijders
Paul Koenen en Nicolette Koenen
Plaats
Westervoort (Nederland)
Meer over: Koenen de echte bakker
18

Hijman Schoonmaakartikelen

Rijders
Dondald Hijman en Dennis Bloemers
Plaats
Amsterdam-duivendrecht (Nederland)
Meer over: Hijman Schoonmaakartikelen
19

Team Boopark

Rijders
Jochem Schot en Wendel Winkelman-Schot
Plaats
Ruurlo (Nederland)
Meer over: Team Boopark
20

Snow Viking 4

Rijders
Steven van der Weerd en Jeroen Kloosterziel
Plaats
Ijsselmuiden (Nederland)
Meer over: Snow Viking 4
21

Jopie Tegzess

Rijders
Harco Jacobs en Willia Jacobs
Plaats
Epe (Nederland)
Meer over: Jopie Tegzess
22

2 Brothers on the 4th Floor

Rijders
Eduard de Kleine en Roland de Kleine
Plaats
Heteren (Nederland)
Meer over: 2 Brothers on the 4th Floor
23

RWR

Rijders
David Rombauts en n.n.b.
Plaats
Kessel (België)
Meer over: RWR
24

The 2 Brothers

Rijders
Emile Burgers en Olaf Burgers
Plaats
Alphen aan den rijn (Nederland)
Meer over: The 2 Brothers
25

Team Manhard

Rijders
Lars Böke en Christian Maldonado
Plaats
Cuijk (Nederland)
Meer over: Team Manhard
26

Wat en half wat

Rijders
Ronny Vliesz en Arthur Rutjes
Plaats
Haaksbergen (Nederland)
Meer over: Wat en half wat
27

Vernooij

Rijders
Bert Vernooij en Petra Vernooij
Plaats
't goy (Nederland)
Meer over: Vernooij
28

van der Peet

Rijders
Erik van der Peet en n.n.b.
Plaats
Zwaanshoek (Nederland)
Meer over: van der Peet
29

Den Stora Vinnaren

Rijders
Toon van Eck en Marielle Wemer
Plaats
Ede (Nederland)
Meer over: Den Stora Vinnaren
30

Gebroeders Planta

Rijders
Dirk Warmerdam en Joris Warmerdam
Plaats
De bilt (Nederland)
Meer over: Gebroeders Planta
31

Jowi transport

Rijders
Jo Wigman en Monique Wigman
Plaats
Westervoort (Nederland)
Meer over: Jowi transport
32

Wâldpyken

Rijders
Jaap Nicolai en Rypke Procee
Plaats
Drachten (Nederland)
Meer over: Wâldpyken
33

De Hei Agro

Rijders
Peter Daandels en n.n.b.
Plaats
Mariaheide (Nederland)
Meer over: De Hei Agro
34

Team Together

Rijders
Patrick van Leeuwen en Danielle Bitzberger
Plaats
Delft (Nederland)
Meer over: Team Together
35

Team Elephant off road

Rijders
Simon van der Velde en Zita van der Velde
Plaats
Easterein (Nederland)
Meer over: Team Elephant off road
36

Team Volvo van der Wulp

Rijders
Izak van Dam en Adriana van Dam
Plaats
Kesteren (Nederland)
Meer over: Team Volvo van der Wulp
37

App Innovators

Rijders
Rogier Rietdijk en Laurens Rietdijk
Plaats
Schoonhoven (Nederland)
Meer over: App Innovators
38

Team 39

Rijders
Freek van Eijndhoven en Wilco Verheij
Plaats
Maasbree (Nederland)
Meer over: Team 39
39

Harrie Arendsen

Rijders
B.J. Mulder en B.B. Mulder
Plaats
Denekamp (Nederland)
Meer over: Harrie Arendsen
40

Bodywear Superstore

Rijders
Hendrik Versteeg en Anita Versteeg
Plaats
Westervoort (Nederland)
Meer over: Bodywear Superstore
41

Team 42

Rijders
Chris Velthoven en n.n.b.
Plaats
Waalwijk (Nederland)
Meer over: Team 42
42

Just in Case

Rijders
Wessel Martens en Jan Willem Brummelman
Plaats
Angerlo (Nederland)
Meer over: Just in Case
43

Drost & Kock

Rijders
Martin Drost en Norbert Kock
Plaats
Breedenbroek (Nederland)
Meer over: Drost & Kock
44

KnopperTwo

Rijders
Dick Knopper en Kristel Knopeer
Plaats
Utrecht (Nederland)
Meer over: KnopperTwo
45

Team 46

Rijders
John de Haan en Heidi de Haan
Plaats
Purmerend (Nederland)
Meer over: Team 46
46

Tomvangijzel Interieurs

Rijders
Tom van Gijzel en Peter van Gijzel
Plaats
Medemblik (Nederland)
Meer over: Tomvangijzel Interieurs
47

van Heumen

Rijders
Erik van Heumen en Jan-Willem van Heumen
Plaats
Cuijk (Nederland)
Meer over: van Heumen
48

Phoenix Bio

Rijders
Wessel van Meggelen en Connie van Meggelen
Plaats
Heerenveen (Nederland)
Meer over: Phoenix Bio
49

50 jaar Berghuizerbad

Rijders
Geb Dokter en Harco Mulder
Plaats
Heerde - veessen (Nederland)
Meer over: 50 jaar Berghuizerbad
50

Jawesome

Rijders
Michiel Huisman en Annemieke Poiesz
Plaats
Joure (Nederland)
Meer over: Jawesome
51

Team Holland Drilling

Rijders
René Derks en Ronald van Krieken
Plaats
Cuijk (Nederland)
Meer over: Team Holland Drilling
52

Team 53

Rijders
André Boer en Aart Velthoen
Plaats
Strijen (Nederland)
Meer over: Team 53
53

Team Heerenveen

Rijders
Arno de Jong en Jan Rezel
Plaats
Heerenveen (Nederland)
Meer over: Team Heerenveen
54

Moerke & Co

Rijders
Nic Moerke en Jacqueline Moerke
Plaats
Westervoort (Nederland)
Meer over: Moerke & Co
55

Frank en Jeanette

Rijders
Frank Crooijmans en Jeannette Crooijmans
Plaats
Veldhoven (Nederland)
Meer over: Frank en Jeanette
56

Hij-s-fijn

Rijders
John Tuk en Freek Numan
Plaats
Numansdorp (Nederland)
Meer over: Hij-s-fijn
57

Yellow Wood

Rijders
Piet van en Dennis van
Plaats
Waddinxveen (Nederland)
Meer over: Yellow Wood
58

Team 59

Rijders
Eric Hartsink en n.n.b.
Plaats
Lelystad (Nederland)
Meer over: Team 59
59

bcktlst adventure

Rijders
Rob van der Veer en Jeroen van der Veer
Plaats
Zwolle (Nederland)
Meer over: bcktlst adventure
60

Balwatersport

Rijders
Johan Bal en Jarno Bal
Plaats
Bruinisse (Nederland)
Meer over: Balwatersport
61

Hoogvliegers 1

Rijders
Jurgen Blom en Petrus Bakker
Plaats
Mijdrecht (Nederland)
Meer over: Hoogvliegers 1
62

Mission Possible

Rijders
Henk Bolhuis en Aaltje Bolhuis
Plaats
Uithuizen (Nederland)
Meer over: Mission Possible
63

Snowvikings 64

Rijders
Raimond Eppink en Benno Brouwer
Plaats
Woudenberg (Nederland)
Meer over: Snowvikings 64
64

Nova Parket Heerde

Rijders
Mehmet Gözek en Wim Eilander
Plaats
Heerde (Nederland)
Meer over: Nova Parket Heerde
65

Waterrecreatie.com

Rijders
Sebo Buitenkamp en Jolanda Hoot
Plaats
Terherne (Nederland)
Meer over: Waterrecreatie.com
66

BE Automotive Heerde

Rijders
Bernhard Eilander en n.n.b.
Plaats
Heerde (Nederland)
Meer over: BE Automotive Heerde
67

Unlimited Colors 1

Rijders
Ted Cranen en Sam Cranen
Plaats
Venhorst (Nederland)
Meer over: Unlimited Colors 1
68

Unlimited Colors 2

Rijders
n.n.b.
Plaats
Venhorst (Nederland)
Meer over: Unlimited Colors 2
69

Team 70

Rijders
Hendrik Kersten en n.n.b.
Plaats
Heeswijk dinther (Nederland)
Meer over: Team 70
70

Pompplus

Rijders
Kees Janse en Bart Kleijn
Plaats
Nieuw-lekkerland (Nederland)
Meer over: Pompplus
71

Bro's

Rijders
Hugo Janse en Cock Janse
Plaats
Ommen (Nederland)
Meer over: Bro's
72

Itlinx

Rijders
Sebastian Hoogers en Anton Adam
Plaats
Tilburg (Nederland)
Meer over: Itlinx
73

Oplaad.net

Rijders
Bas Jorritsma en Pieter Haans
Plaats
Tilburg (Nederland)
Meer over: Oplaad.net
74

Team MDM

Rijders
Martijn Peters en Dennis Bus
Plaats
Badhoevedorp (Nederland)
Meer over: Team MDM
75

Noorderlicht

Rijders
B. Miggelenbrink en C. Malij
Plaats
Hillegom (Nederland)
Meer over: Noorderlicht
76

Strijd van Salland

Rijders
Martien Lindeboom en Gert Lindeboom
Plaats
Heino (Nederland)
Meer over: Strijd van Salland
77

Flowsound

Rijders
Floris van den Berg en Joost van den Berg
Plaats
Bleiswijk (Nederland)
Meer over: Flowsound
78

Renresa

Rijders
Nemi Wesdorp en Ellen Potappel
Plaats
Wilhelminadorp (Nederland)
Meer over: Renresa
79

Moai Fuort

Rijders
Tiemen Tijsseling en Kenneth Koopmans
Plaats
Lemmer (Nederland)
Meer over: Moai Fuort
80

Kamp Twente

Rijders
Mark Kamp en Desiree Kamp
Plaats
Almelo (Nederland)
Meer over: Kamp Twente
81

ophetgemaK

Rijders
Maarten Cremers en Barend van Lith
Plaats
Overpelt (België)
Meer over: ophetgemaK
82

DynaHouse

Rijders
Wessel van Alphen en Erik Querngester
Plaats
Utrecht (Nederland)
Meer over: DynaHouse
83

Team 84

Rijders
A. Hubers en T. Verkerk
Plaats
Zevenaar (Nederland)
Meer over: Team 84
84

Moose Power I

Rijders
Frank Moormann en n.n.b.
Plaats
Apeldoorn (Nederland)
Meer over: Moose Power I
85

Moose Power II

Rijders
n.n.b.
Plaats
Apeldoorn (Nederland)
Meer over: Moose Power II
86

Giddy Up Go 10

Rijders
Erik Jan Maters en Peter Maters
Plaats
Gendt (Nederland)
Meer over: Giddy Up Go 10
87

Team 040

Rijders
Joost Nederend en Veronie Swart
Plaats
Eindhoven (Nederland)
Meer over: Team 040
88

Team Elmu Elst

Rijders
Jan Mulder en Cas Mulder
Plaats
Gendt (Nederland)
Meer over: Team Elmu Elst
89

IJzersterk

Rijders
Emile te Dorsthorst en Leo Reinke
Plaats
Doetinchem (Nederland)
Meer over: IJzersterk
90

ACDE

Rijders
Joost Wassink en Aart Jan Bos
Plaats
Duiven (Nederland)
Meer over: ACDE
91

Team Busseltjes

Rijders
Erwin van Bussel en Ronald van Bussel
Plaats
Rhoon/lemmer (Nederland)
Meer over: Team Busseltjes
92

BK Hatomo

Rijders
Marc Hanegraaf en Paul Bouwmeester
Plaats
Heeswijk dinther (Nederland)
Meer over: BK Hatomo
93

Team Green

Rijders
Eric van Oss en Frits Dijsselblom
Plaats
Heeswijk dinther (Nederland)
Meer over: Team Green
94

Bronsema

Rijders
M.P. Bronsema en A.C. Bronsema-Minnaard
Plaats
Kapelle (Nederland)
Meer over: Bronsema
95

NSBC

Rijders
Hidde Kriele en Andre Walrecht
Plaats
Sneek (Nederland)
Meer over: NSBC
96

Carpe Diem

Rijders
René van Ruijven en Iselle van Ruijven
Plaats
Monster (Nederland)
Meer over: Carpe Diem
97

Meat the Pole

Rijders
Koos Pettinga en Petra Jonkman
Plaats
Antwerpen/lemmer (België/nederland)
Meer over: Meat the Pole
98

Inschrijving is nog VRIJ

Rijders
Voor meer informatie: wilfried@scanct.nl
Plaats
Doetinchem
Meer over: Inschrijving is nog VRIJ
99