Welkom op de pagina waar we misschien welk het meest trots op zijn; onze ScanCoveryTrial 2017 deelnemers! Klik op een team om er achter te komen wie het zijn. Bekijk hun type auto, welk goed doel ze eventueel gekoppeld hebben aan hun ScanCoveryTrial deelname en door wie ze allemaal gesteund worden. De meeste teams zijn een vol jaar bezig met alle voorbereidingen wat vaak resulteert in de meest mooie teampresentaties. Een voorbeeld is deze van team Ventura uit Goes (Zeeland) in voorbereiding op de ScanCoveryTrial editie 2015.

Sorteer op:

Ford Wensveen

Rijders
Theo Hoogendoorn en Nico Treure
Plaats
Alblasserdam (Nederland)
Meer over: Ford Wensveen
1

Just in Case

Rijders
Wessel Martens en Jan Willem Brummelman
Plaats
Doesburg/arnhem (Nederland)
Meer over: Just in Case
2

Giddy up Go 8

Rijders
Erik Jan Maters en Natasja Maters-Otters
Plaats
Gendt (Nederland)
Meer over: Giddy up Go 8
3

Team Ferenc

Rijders
Alice Ooms en Marina Vermaas
Plaats
Papendrecht (Nederland)
Meer over: Team Ferenc
4

Crowners Foundation

Rijders
Rien Zwaan en John van Eijnsbergen
Plaats
Amsterdam (Nederland)
Meer over: Crowners Foundation
5

RidingHistory

Rijders
Martin Donker en Ron Koster
Plaats
Mijdrecht (Nederland)
Meer over: RidingHistory
6

Evertse & van de Scheur

Rijders
Henk van de Scheur en Gert Evertse
Plaats
Apeldoorn (Nederland)
Meer over: Evertse & van de Scheur
7

Hoogervorst Kwadraat Zoeterwoude

Rijders
Marc Hoogervorst en Dennis Hoogervorst
Plaats
Leiderdorp (Nederland)
Meer over: Hoogervorst Kwadraat Zoeterwoude
8

Buurman & Buurman

Rijders
Ronny Vliesz en Rudi ter Riet
Plaats
Haaksbergen (Nederland)
Meer over: Buurman & Buurman
9

Het PK-team

Rijders
Jody Koopmans en Theo Pouw
Plaats
Giesbeek (Nederland)
Meer over: Het PK-team
10

Het Nije Huis Team 11

Rijders
Debby Nijenhuis en Marcel Brands
Plaats
Hengelo (Nederland)
Meer over: Het Nije Huis Team 11
11

Combe's (p) Ride

Rijders
Frits de la Combe en Richard de la Combe
Plaats
Kampen (Nederland)
Meer over: Combe's (p) Ride
12

Sea Shepherd

Rijders
Jan van Looijengoed en Monique van Looijengoed
Plaats
Westervoort (Nederland)
Meer over: Sea Shepherd
13

Gym Class Heroes

Rijders
Steven van der Weerd en Jeroen Kloosterziel
Plaats
Ijsselmuiden (Nederland)
Meer over: Gym Class Heroes
14

Team Kampen

Rijders
René Derks en Jim Hoogervorst
Plaats
Kampen (Nederland)
Meer over: Team Kampen
15

Classic Toyota Team

Rijders
Raf Evers en Dany Keppens
Plaats
Aarschot (België)
Meer over: Classic Toyota Team
16

VHR Groep

Rijders
Coen van Houwelingen en Johan van Houwelingen
Plaats
Sliedrecht (Nederland)
Meer over: VHR Groep
17

Mission Possible

Rijders
Martin Boeije en Bert Dokter
Plaats
Waalwijk (Nederland)
Meer over: Mission Possible
18

Team ExcelAir

Rijders
René Duijndam en Richard Duivenvoorden
Plaats
Tiel (Nederland)
Meer over: Team ExcelAir
19

Aurora Borealis Texel

Rijders
Henri Venema en Jan Boyen Rienks
Plaats
Oudeschild (Nederland)
Meer over: Aurora Borealis Texel
20

Team 21 CoCoZwolle

Rijders
Joannes Oorburg en Peter Lenten
Plaats
Zwolle (Nederland)
Meer over: Team 21 CoCoZwolle
21

The Logic Factory -1

Rijders
Eric Lambregts en Anthony van Ganzewinkel
Plaats
Den bosch (Nederland)
Meer over: The Logic Factory -1
22

Schot Ruurlo BV

Rijders
Jochem Schot en Martin Setz
Plaats
Ruurlo (Nederland)
Meer over: Schot Ruurlo BV
23

Team RWR

Rijders
David Rombauts en Maarten Baan
Plaats
Kessel (België)
Meer over: Team RWR
24

Koopman & Koopman

Rijders
Jorik Koopman en Ad Koopman
Plaats
Nieuwegein (Nederland)
Meer over: Koopman & Koopman
25

Team 26 Berghuizerbad voor schoolzwemmen

Rijders
Geb Dokter en Bert Dingerink
Plaats
Heerde (Nederland)
Meer over: Team 26 Berghuizerbad voor schoolzwemmen
26

Team 27 Berghuizerbad voor schoolzwemmen

Rijders
Harco Mulder en Benjamin Bonhof
Plaats
Veessen epe (Nederland)
Meer over: Team 27 Berghuizerbad voor schoolzwemmen
27

Droam

Rijders
Jacques de Waal en Jacques de Waal jr
Plaats
Drunen (Nederland)
Meer over: Droam
28

Bom en de Groot

Rijders
Muel Jaap Bom en Arco de Groot
Plaats
Papendrecht (Nederland)
Meer over: Bom en de Groot
29

Organisatie auto 1

Rijders
Wilfried Giesen, Kylie Strijbosch en Roy Wissing
Plaats
Doetinchem
Meer over: Organisatie auto 1
30

Big Hans en Little Henk / Mali-trans

Rijders
Hans van der Mark en Henk Littel
Plaats
Beuningen (Nederland)
Meer over: Big Hans en Little Henk / Mali-trans
31

Autobedrijf Weerheim

Rijders
Sander Albers en Melinda Albers
Plaats
Delft (Nederland)
Meer over: Autobedrijf Weerheim
32

Never stop running

Rijders
Ted (TCM) Cranen en Rinus (MJ) Jansen
Plaats
Boekel (Nederland)
Meer over: Never stop running
33

Team de Bruin

Rijders
Jan Sjuk de Bruin en Siebolt de Bruin
Plaats
De westereen (Nederland)
Meer over: Team de Bruin
34

Bubbles! Hygiëneservice

Rijders
Patrick Hendrix en Jacky Gijsbers
Plaats
Weurt (Nederland)
Meer over: Bubbles! Hygiëneservice
35

JANSEN & JANSEN

Rijders
Ger Jansen en Jan Willem Jansen
Plaats
Breda (Nederland)
Meer over: JANSEN & JANSEN
36

Subaru Theo Wenting

Rijders
Theo Wenting en Jaap Bakker
Plaats
Doetinchem (Nederland)
Meer over: Subaru Theo Wenting
37

KleijssenBrothers

Rijders
Jorg Kleijssen en Ralf Kleijssen
Plaats
Vlijmen (Nederland)
Meer over: KleijssenBrothers
38

Team 4ALL

Rijders
Robert Schurmann en Martin van Viet
Plaats
Zevenaar (Nederland)
Meer over: Team 4ALL
39

AVU IBG

Rijders
Marc Sollman en Geurt Hilmer
Plaats
Ulft (Nederland)
Meer over: AVU IBG
40

The Loke

Rijders
Ton Loke en Peter Loke
Plaats
Schiedam (Nederland)
Meer over: The Loke
41

The Logic Factory -2

Rijders
Robert de Laat en Roel van den Broek
Plaats
Den bosch (Nederland)
Meer over: The Logic Factory -2
42

De Dubbeldekkers

Rijders
Harry Dekkers en Niels Dekkers
Plaats
Helvoirt (Nederland)
Meer over: De Dubbeldekkers
43

Jeroen & Ilja

Rijders
Jeroen Zweers en Ilja Zweers
Plaats
Elten (Duitsland)
Meer over: Jeroen & Ilja
44

The NIJE GOOSE BROTHERS

Rijders
Steven Soons en Percy Thio
Plaats
Enschede (Nederland)
Meer over: The NIJE GOOSE BROTHERS
45

Team Fergus & Andrea UK

Rijders
Fergus McIver en Andrea McIver
Plaats
Newdigate (United kingdom)
Meer over: Team Fergus & Andrea UK
46

Operation "Red Nose"

Rijders
Pim Veenboer en Roy Meerveld
Plaats
Almere (Nederland)
Meer over: Operation "Red Nose"
47

De Nije Factor

Rijders
Eric van Droffelaar en Niels Kluitman
Plaats
Beek gem. montferland (Nederland)
Meer over: De Nije Factor
48

Trailer Parts Veghel Team 1

Rijders
H.C. van Weert en Hans van Weert
Plaats
Esch (Nederland)
Meer over: Trailer Parts Veghel Team 1
49

Trailer Parts Veghel 2

Rijders
Mark Jacobs en Edwin Jacobs
Plaats
Boekel (Nederland)
Meer over: Trailer Parts Veghel 2
50

Moai Fuort

Rijders
Kenneth Koopmans en Tiemen Tijsseling
Plaats
Lemmer (Nederland)
Meer over: Moai Fuort
51

Doe(n)-Het-Zelf Team

Rijders
Joan Hamers en Ad Kurstjens
Plaats
Goirle (Nederland)
Meer over: Doe(n)-Het-Zelf Team
52

The Flying Dokters

Rijders
Paul Dokter en Myron Dokter
Plaats
Marrum (Nederland)
Meer over: The Flying Dokters
53

Team Alberts

Rijders
Alexander Alberts en Jan Alberts
Plaats
Marrum (Nederland)
Meer over: Team Alberts
54

Truckherstel

Rijders
Roel Bos en Daniël Bos
Plaats
Vorden (Nederland)
Meer over: Truckherstel
55

Frank en Jeannette

Rijders
Frank Crooijmans en Jeannette Crooijmans
Plaats
Veldhoven (Nederland)
Meer over: Frank en Jeannette
56

Auto Aalbers BV

Rijders
Jos Aalbers en Harmien Aalbers
Plaats
Ruurlo (Nederland)
Meer over: Auto Aalbers BV
57

Verkeersonderwijs.nl

Rijders
Gerwin Bult en Robbert Volker
Plaats
Hall (Nederland)
Meer over: Verkeersonderwijs.nl
58

Manhard Wijchen

Rijders
Lars Böke en Christian Maldonado
Plaats
Wijchen (Nederland)
Meer over: Manhard Wijchen
59

Markslag

Rijders
Alwie Nieuwenhuis en Herman Munster
Plaats
Haaksbergen (Nederland)
Meer over: Markslag
60

R&D Brothers

Rijders
Ron Wassink en Dennis Wassink
Plaats
Zelhem (Nederland)
Meer over: R&D Brothers
61

Elburger Cowboys!

Rijders
Berend Jan van der Wal en Eric van der Wal
Plaats
Elburg (Nederland)
Meer over: Elburger Cowboys!
62

Nije koets zonder paarden

Rijders
Leon Oude Nijhuis en Bo Skov
Plaats
Enschede (Nederland)
Meer over: Nije koets zonder paarden
63

Epbro

Rijders
Raimond Eppink en Benno Brouwer
Plaats
Woudenberg (Nederland)
Meer over: Epbro
64

Gebr. Oostendorp

Rijders
Ad Oostendorp en Evert Oostendorp
Plaats
Uden (Nederland)
Meer over: Gebr. Oostendorp
65

Wolkyshop.com

Rijders
Tom van Geemen en Johan Rippen
Plaats
Zwolle (Nederland)
Meer over: Wolkyshop.com
66

Team Wijnand On The Rocks

Rijders
Pieter Wijnand en Joep Wijnand
Plaats
Schin op geul (Nederland)
Meer over: Team Wijnand On The Rocks
67

WGDW

Rijders
Erik Bolwerk en Corine Vriends
Plaats
Deurne (Nederland)
Meer over: WGDW
68

Tom en Eeke

Rijders
Tommy Pelzer en Eeke Driever
Plaats
Nijmegen (Nederland)
Meer over: Tom en Eeke
69

Scanteam Bentelo

Rijders
Erik te Lintelo en Pascal Exterkate
Plaats
Bentelo (Nederland)
Meer over: Scanteam Bentelo
70

Teambeatbatten

Rijders
Gerwin Koopsen en Michiel van Beek
Plaats
Wijchen (Nederland)
Meer over: Teambeatbatten
71

Alberts & Visser

Rijders
Marijn Alberts en Coen Visser
Plaats
Utrecht (Nederland)
Meer over: Alberts & Visser
72

Team 73

Rijders
Mark Reijmer en Aukje Reijmer
Plaats
Didam (Nederland)
Meer over: Team 73
73

Team van Doorn

Rijders
Rob van Doorn en Corline van Doorn
Plaats
Oud-beijerland (Nederland)
Meer over: Team van Doorn
74

Drive And Dream

Rijders
Jillis Wormgoor en Karin Esselink
Plaats
Ruurlo (Nederland)
Meer over: Drive And Dream
75

Team Medusa

Rijders
Hans Vermoolen en Nicolette Vermoolen
Plaats
Oosterhout (Nederland)
Meer over: Team Medusa
76

Blue Label Voorthuizen

Rijders
John van Beek en Peter Broekhuijse
Plaats
Voorthuizen (Nederland)
Meer over: Blue Label Voorthuizen
77

Bûge of Barste 2.0

Rijders
Melissa Zijlstra en Elske Pompstra
Plaats
Marrum (Nederland)
Meer over: Bûge of Barste 2.0
78

MooseMen

Rijders
Paul Westra en Bas Vanhijfte
Plaats
Utrecht (Nederland)
Meer over: MooseMen
79

Team Knopper

Rijders
Rakinah Buttner en Franka Bos
Plaats
Utrecht (Nederland)
Meer over: Team Knopper
80

Triple B

Rijders
Huib Brouwers en Eric Wilborts
Plaats
Udenhout (Nederland)
Meer over: Triple B
81

Hof Team

Rijders
Harrie Klumpers Goor en Henk Boswinkel Diepenheim
Plaats
Hof van twente goor (Nederland)
Meer over: Hof Team
82

The Icerockets

Rijders
Eric Jansen en Roland Turk
Plaats
Twello (Nederland)
Meer over: The Icerockets
83

Organisatie auto 2

Rijders
Peter van der Eijk, Jose van der Eijk en Louis Brosky
Plaats
Doetinchem
Meer over: Organisatie auto 2
84

Organisatie auto 3

Rijders
Louis Ezendam, Dijon Hansen, Arjan Hendriksen en Max van Gils
Plaats
Doetinchem
Meer over: Organisatie auto 3
85

Holland Packing B.V.

Rijders
E.A. Vermeulen en L.M. Van de Ven
Plaats
Breda (Nederland)
Meer over: Holland Packing B.V.
86

Team 87 Hugo en Carla

Rijders
Hugo Pronk en Carla Zuurbier
Plaats
Heerhugowaard (Nederland)
Meer over: Team 87 Hugo en Carla
87

Team Moerke & Co

Rijders
Nic Moerke en Jacqueline Moerke
Plaats
Westervoort (Nederland)
Meer over: Team Moerke & Co
88

THE ART-MAN

Rijders
Arthur Renting en Manfred Wissing
Plaats
Gendringen (Nederland)
Meer over: THE ART-MAN
89

HART Promotions

Rijders
Bart Reijmers en Patrick Ketelaar
Plaats
Stolwijk (Nederland)
Meer over: HART Promotions
90

Den Stora Vinnaren

Rijders
Toon van Eck en Marielle Wemer
Plaats
Ede (Nederland)
Meer over: Den Stora Vinnaren
91

Vrienden van Respect

Rijders
Ben Rhebergen en Erna Heres
Plaats
Den haag (Nederland)
Meer over: Vrienden van Respect
92

P&R

Rijders
Paul Posthumus en Rob Gribbroek
Plaats
Den haag (Nederland)
Meer over: P&R
93

Oele en Knud

Rijders
Jos Helthuis en Clemens Hardeman
Plaats
Oldenzaal (Nederland)
Meer over: Oele en Knud
94

ModderVeld

Rijders
Rob Modderkolk en Wouter Van Veldhuisen
Plaats
Rhenen (Nederland)
Meer over: ModderVeld
95

Moose Power I

Rijders
Ludo Haveman en Koen Heikens
Plaats
Apeldoorn (Nederland)
Meer over: Moose Power I
96

Team

Rijders
Kevin Cornelissen en Sebastiaan Gerritsen
Plaats
Doetinchem (Nederland)
Meer over: Team
97

Team

Rijders
Ronald Hof en Gerbrand van Lohuizen
Plaats
Epe (Nederland)
Meer over: Team
98

ABC Hekwerk

Rijders
Han Vinke en Jeanette Vinke-Tennekes
Plaats
Wezep (Nederland)
Meer over: ABC Hekwerk
99

Team GriDD

Rijders
Mark Geljon en Jeroen Grit
Plaats
Utrecht (Nederland)
Meer over: Team GriDD
100

Team Together

Rijders
Patrick van Leeuwen en Danielle Bitzberger
Plaats
Delft (Nederland)
Meer over: Team Together
101

Spitsbergen

Rijders
Jan van Grootveld en Cris Smeets
Plaats
Rhenen (Nederland)
Meer over: Spitsbergen
102

Team de Weaver

Rijders
Eric Bonvanie en Raymond Koldewijn
Plaats
Enschede (Nederland)
Meer over: Team de Weaver
103

Team Vernooij

Rijders
Bert Vernooij en Petra Vernooij
Plaats
T goy (Nederland)
Meer over: Team Vernooij
104

Droneland On Wheels

Rijders
Vincent van Schijndel en Ton van Schijndel
Plaats
Bilthoven (Nederland)
Meer over: Droneland On Wheels
105

De Peter Panners

Rijders
Jelle Wesseling en Rick Stammes
Plaats
Nieuw vennep (Nederland)
Meer over: De Peter Panners
106

One for the road

Rijders
Mike Overhoff en Jackeline Overhoff-van Triest
Plaats
Harderwijk (Nederland)
Meer over: One for the road
107

Moose Power II

Rijders
Frank Moormann en Mark Kortekaas
Plaats
Apeldoorn (Nederland)
Meer over: Moose Power II
108

Lawyer Up

Rijders
Henk-Jan ter Waarbeek en Jan Maarten Pol
Plaats
Zevenaar - assen (Nederland)
Meer over: Lawyer Up
109

Fryslân

Rijders
Egbert Oenema en Hendrik Gorter
Plaats
Heerenveen (Nederland)
Meer over: Fryslân
110

The Wolves of Constar

Rijders
Gerrit Jan Boers en Ries Boers
Plaats
Tiel (Nederland)
Meer over: The Wolves of Constar
111

Organisatie auto 4

Rijders
Richo te Kaat, Charlie Ebbink, Patrick Spoel en Sander Janson
Plaats
Doetinchem
Meer over: Organisatie auto 4
112

Organisatie auto 5

Rijders
Erik Maathuis, Mauritz Uleman en Ken Overbeeke
Plaats
Doetinchem
Meer over: Organisatie auto 5
113

Organisatie auto 6

Rijders
Robbie v. Rennes, Mark Scheepbouwer en Dennis Lamers
Plaats
Doetinchem
Meer over: Organisatie auto 6
114