Welkom op de pagina waar we misschien welk het meest trots op zijn; onze ScanCoveryTrial 2018 deelnemers! Klik op een team om er achter te komen wie het zijn. Bekijk hun type auto, welk goed doel ze eventueel gekoppeld hebben aan hun ScanCoveryTrial deelname en door wie ze allemaal gesteund worden. De meeste teams zijn een vol jaar bezig met alle voorbereidingen wat vaak resulteert in de meest mooie teampresentaties. Een voorbeeld is deze van team Ventura uit Goes (Zeeland) in voorbereiding op de ScanCoveryTrial editie 2015.

Sorteer op:

Just in Case

Rijders
Wessel Martens en Jan Willem Brummelman
Plaats
Angerlo
Meer over: Just in Case
1

ABC Hekwerk

Rijders
Han Vinke en Jeanette Vinke - Tennekes
Plaats
Heerde
Meer over: ABC Hekwerk
2

EventZ Nederland

Rijders
Rene Huijbregts en Pieter Kuysten
Plaats
Drunen (Nl)
Meer over: EventZ Nederland
3

Sport7Cars

Rijders
Arend van der Meer en Ellen Rasink
Plaats
De heurne (Nederland)
Meer over: Sport7Cars
4

Snow motion Bentelo

Rijders
Wouter-Yvo de Jongh en Tom Nijland
Plaats
Bentelo (Nederland)
Meer over: Snow motion Bentelo
5

Wilbrink

Rijders
Lammert Wilbrink en W. Mulder
Plaats
Woudenberg
Meer over: Wilbrink
6

K&W Transmissies

Rijders
Patrick Ketelaar en Hans Ketelaar
Plaats
Lelystad (Nederland)
Meer over: K&W Transmissies
7

Jaap & Sjirk

Rijders
Jaap Slagter en Sjirk van der Goot
Plaats
Apeldoorn
Meer over: Jaap & Sjirk
8

Meplax

Rijders
Rico van de Ven en Rover van de Ven
Plaats
Gilze
Meer over: Meplax
9

Den Stora Vinnaren

Rijders
Toon van Eck en Marielle Wemer
Plaats
Ede
Meer over: Den Stora Vinnaren
10

Team Leppink

Rijders
Thijs Leppink en Lars Wensing
Plaats
Haaksbergen (Nederland)
Meer over: Team Leppink
11

LeasEdition Team

Rijders
Yuen Cheung Loi en nnb
Plaats
Amsterdam
Meer over: LeasEdition Team
12

Sea Shepherd 1

Rijders
Jan van Looijengoed en Monique van Looijengoed
Plaats
Westervoort (Nederland)
Meer over: Sea Shepherd 1
13

Why Not Wolluk

Rijders
Huberto van der Schuit en Leander van Dongen
Plaats
Waalwijk
Meer over: Why Not Wolluk
14

De Boertjes 2

Rijders
Peter Boer en Merijn Boer
Plaats
Valkenswaard (Nederland)
Meer over: De Boertjes 2
15

2 Brothers on the 4th floor

Rijders
Roland de Kleine en Eduard de Kleine
Plaats
Randwijk
Meer over: 2 Brothers on the 4th floor
16

R en M

Rijders
Rene Dieperink en Maurice Oude Weernink
Plaats
Haaksbergen
Meer over: R en M
17

Team

Rijders
Enzo Raco en Patrick Goudart
Plaats
Zevenaar
Meer over: Team
18

Team19

Rijders
Johannes Stevens en Pieter Commandeur
Plaats
Uitgeest
Meer over: Team19
19

DTC Media

Rijders
Frans Huetink en Gijs Smeman
Plaats
Doetinchem (Nederland)
Meer over: DTC Media
20

No surrender

Rijders
Bart van Beurden en Aziz Yagoub
Plaats
Rotterdam
Meer over: No surrender
21

Team Knopper

Rijders
Rakinah Buttner en Franka Bos
Plaats
Maarssen
Meer over: Team Knopper
22

Vlinderkind

Rijders
Max Mulder en Martin Bossenbroek
Plaats
Schalkhaar
Meer over: Vlinderkind
23

RWR

Rijders
David Rombauts en Maarten Baan
Plaats
Kessel
Meer over: RWR
24

Trademed.nl

Rijders
Henk-Willem Wink en Nico van Duivenboden
Plaats
Dinxperlo (Nederland)
Meer over: Trademed.nl
25

van Liefland Snow-Team

Rijders
R.M van Liefland en Rick van Liefland
Plaats
Didam
Meer over: van Liefland Snow-Team
26

Knoppertwo

Rijders
D.E Knopper en K.E Knopper
Plaats
Utrecht
Meer over: Knoppertwo
27

Verkeersonderwijs.nl

Rijders
Gerwin Bult en Robbert Volker
Plaats
Dieren
Meer over: Verkeersonderwijs.nl
28

R&R

Rijders
Rien Zwaan en Rogier Zwaan
Plaats
Amsterdam (Nederland)
Meer over: R&R
29

Fryslân

Rijders
Egbert Oenema en Hendrik Gorter
Plaats
Didam
Meer over: Fryslân
30

Polderboys

Rijders
Rick Stammes en Victor van Zanten
Plaats
Beinsdorp
Meer over: Polderboys
31

Team lillifee

Rijders
Ad Oostendorp en Evert Oostendorp
Plaats
Uden
Meer over: Team lillifee
32

Klasgenoten

Rijders
G.J. van Hunnik en M. Schouten
Plaats
Tienhoven (Nederland)
Meer over: Klasgenoten
33

2FriendZ

Rijders
Theo Cuperus en Desirée Krol
Plaats
Nes (heerenveen) (Nederland)
Meer over: 2FriendZ
34

Team Together

Rijders
Patrick van Leeuwen en Danielle Bitzberger
Plaats
Delft
Meer over: Team Together
35

Mission Possible II

Rijders
Henk Bolhuis en Aaltje Bolhuis
Plaats
Uithuizen
Meer over: Mission Possible II
36

waterrecreatie.com

Rijders
Sebo Buitenkamp en Jolanda Hoot
Plaats
Terherne (Nl)
Meer over: waterrecreatie.com
37

Team CCV

Rijders
Mark Scheepers en Martin Tetteroo
Plaats
Valkenswaard
Meer over: Team CCV
38

P&R

Rijders
Paul Posthumus en Rob Gribbroek
Plaats
Den haag
Meer over: P&R
39

Drive and Dream Schot-Ruurlo

Rijders
Jillis Wormgoor en Karin Esselink
Plaats
Ruurlo
Meer over: Drive and Dream Schot-Ruurlo
40

Auto Aalbers Bv

Rijders
Jos Aalbers en Harmien Aalbers
Plaats
Ruurlo
Meer over: Auto Aalbers Bv
41

Schot-Ruurlo BV

Rijders
Jochem Schot en nnb.
Plaats
Ruurlo
Meer over: Schot-Ruurlo BV
42

Team Volvo van der Wulp

Rijders
Pieter van Nordennen en Izak van Dam
Plaats
Woudenberg
Meer over: Team Volvo van der Wulp
43

Valkenhoven

Rijders
Pieter van Ham en André Leerentveld
Plaats
Valkenswaard
Meer over: Valkenhoven
44

Mission Possible I

Rijders
Martin Boeije en Bert Dokter
Plaats
Waalwijk
Meer over: Mission Possible I
45

Team ExcelAir

Rijders
René Duijndam en nnb.
Plaats
Tiel
Meer over: Team ExcelAir
46

App Innovators

Rijders
Rogier Rietdijk en Laurens Rietdijk
Plaats
Schoonhoven (Nederland)
Meer over: App Innovators
47

Van Leeuwen Automobielen

Rijders
Nico van Leeuwen en Fred Kouwenberg
Plaats
Gouderak (Nederland)
Meer over: Van Leeuwen Automobielen
48

Team Bucketlist

Rijders
Bob Heijnen en Michael Weterings
Plaats
Noordwijk
Meer over: Team Bucketlist
49

Laptops4all.nl

Rijders
Sven van Zalingen en Jan Zwagerman
Plaats
Loosdrecht
Meer over: Laptops4all.nl
50

De Dubbeldekkers

Rijders
H. Dekkers en N. Dekkers
Plaats
Helvoirt
Meer over: De Dubbeldekkers
51

Suzuki Eilander Ladys on tour

Rijders
Hannie Engelsma en Jeannette Eilander
Plaats
Veessen
Meer over: Suzuki Eilander Ladys on tour
52

Bouw team van PIJKEREN

Rijders
Arjan Habers en Edward de Weerd
Plaats
Lemelerveld
Meer over: Bouw team van PIJKEREN
53

Gerritsen & Gerritsen

Rijders
Robin Gerritsen en Frank Gerritsen
Plaats
Vorden (Nederland)
Meer over: Gerritsen & Gerritsen
54

Team Moerke & CO

Rijders
Nic Moerke en Jacqueline Moerke
Plaats
Westervoort
Meer over: Team Moerke & CO
55

sea shepherd 2

Rijders
Xavier Ottens en Paul van Rutten
Plaats
Vlaardingen
Meer over: sea shepherd 2
56

Echte Bakker Koenen

Rijders
Paul Koenen en Nicolette Koenen
Plaats
Westervoort (Nederland)
Meer over: Echte Bakker Koenen
57

Absolute Motors

Rijders
Kenneth de Pruijssenaere de la Woestijne en Jackie van der Spek
Plaats
Ridderkerk
Meer over: Absolute Motors
58

Bartelings van Ottele

Rijders
Igor Bartelings en Jan van Ottele
Plaats
Noordwijk
Meer over: Bartelings van Ottele
59

Snow Motion 2

Rijders
Erik te Lintelo en Gert Luisman
Plaats
Bentelo
Meer over: Snow Motion 2
60

Team

Rijders
G.D ter Harmsel en Erjan ter Harmsel
Plaats
Zevenaar
Meer over: Team
61

Zeta

Rijders
Nassim Zeta en Vicky Eras
Plaats
Den haag
Meer over: Zeta
62

Bodywear Superstore

Rijders
H. Versteeg en Anita Versteeg-Engelvaart
Plaats
Westervoort
Meer over: Bodywear Superstore
63

Team Ferenc

Rijders
Frank Vermaas en Marina Vermaas
Plaats
Hendrik ido ambacht
Meer over: Team Ferenc
64

Second Sextoys

Rijders
Harm Lolkema en Karin Koch
Plaats
Lathum
Meer over: Second Sextoys
65

Team Unlimited colors

Rijders
Ted Cranen en Jesse Cranen
Plaats
Venhorst
Meer over: Team Unlimited colors
66

Wijnand & Wijnand On The Rocks

Rijders
Pieter Wijnand en Joep Wijnand
Plaats
Schin op geul
Meer over: Wijnand & Wijnand On The Rocks
67

Team

Rijders
Gert van Lieshout en Jaap de Visser
Plaats
Heeswijk-dinther
Meer over: Team
68

SOUL design

Rijders
Sebastian van Houten en Timothy Meaker
Plaats
Noordwijk (Nederland)
Meer over: SOUL design
69

Joymed

Rijders
Bert Tijsma en Lars Elzinga
Plaats
Nijmegen
Meer over: Joymed
70

Daandels

Rijders
Peter Daandels en Paul Daandels
Plaats
Mariaheide
Meer over: Daandels
71

Jowi transport

Rijders
Jo Wigman en Monique Wigman
Plaats
Westervoort (Nederland)
Meer over: Jowi transport
72

Storm.Media

Rijders
Erik de Kat en Karin Kleist
Plaats
Dodewaaard (Nederland)
Meer over: Storm.Media
73

777

Rijders
Arco Meijer en Hans Aukes
Plaats
Heerjansdam (Nederland)
Meer over: 777
74

Team Berghuizerbad

Rijders
Geb Dokter en Jan Vraagteken
Plaats
Heerde (Nederland)
Meer over: Team Berghuizerbad
75

Team Medusa

Rijders
Hans Vermoolen en Nicolette Vermoolen
Plaats
Oosterhout
Meer over: Team Medusa
76

van der Maarl Autotechniek

Rijders
Leo van der Maarl en Hans Bezemer
Plaats
Nieuw-vennep (Nederland)
Meer over: van der Maarl Autotechniek
77

Team

Rijders
Martijn Hoogendoorn en nnb.
Plaats
Schoonhoven
Meer over: Team
78

Friends Foundation

Rijders
Edwin van Zitteren en Marco Sterken
Plaats
Valkenswaard (Nederland)
Meer over: Friends Foundation
79

Lawyer Up

Rijders
Henk-Jan Ter Waarbeek en Jan Maarten Pol
Plaats
Assen | lent (Nederland)
Meer over: Lawyer Up
80

Speckneck

Rijders
Henk van der Heide en Walter Kloostra
Plaats
Lunteren
Meer over: Speckneck
81

Flits

Rijders
Coert Horsten en Henk Frederiksen
Plaats
Best
Meer over: Flits
82

Drilling Team

Rijders
M.N.M Derks en R.T.P van Krieken
Plaats
Beers
Meer over: Drilling Team
83

Hij(s)fijn

Rijders
John Tuk en Freek Numan
Plaats
Klaaswaal (Nederland)
Meer over: Hij(s)fijn
84

TIME OUT

Rijders
Arjan Nijen Twilhaar en Leon de Koning
Plaats
Veghel / vriezenveen (Nederland)
Meer over: TIME OUT
85

Gebroeders Van Limburg

Rijders
Willem Weijs en Sven Simons
Plaats
Nijmegen
Meer over: Gebroeders Van Limburg
86

De Haan Facilitaire Dienstengroep

Rijders
John de Haan en H. de Haan
Plaats
Purmerend
Meer over: De Haan Facilitaire Dienstengroep
87

van der Peet

Rijders
Erik van der Peet en Pieter van der Peet
Plaats
Zwaanshoek
Meer over: van der Peet
88

Het Dijkerlicht

Rijders
Antoine van Dijk en Karen van Dijk-van Benthem
Plaats
Aarle-rixtel (Nederland)
Meer over: Het Dijkerlicht
89

Hoftijzer

Rijders
Toon Janse en Wouter Bosch
Plaats
Rotterdam (Nederland)
Meer over: Hoftijzer
90

G-unit

Rijders
Camiel Savelberg en Gonneke Gubbels
Plaats
Maastricht (Nederland)
Meer over: G-unit
91

Beachboys

Rijders
Arjan Gentenaar en Guido Harthoorn
Plaats
Ulvenhout
Meer over: Beachboys
92

The Breeze

Rijders
Jeroen Vink en Carla Vink
Plaats
Noordwijk zh (Nederland)
Meer over: The Breeze
93

Brabant Meat

Rijders
John Hendriks en Hans Bardoel
Plaats
Beers
Meer over: Brabant Meat
94

TEAM Wilco & Freek

Rijders
Freek van Eijndhoven en Wilco Verheij
Plaats
Maasbree
Meer over: TEAM Wilco & Freek
95

Jansen & Jansen

Rijders
Ger Jansen en Jan Willem Jansen
Plaats
Breda
Meer over: Jansen & Jansen
96